Alışveriş

İlk kez alışveriş yapacağım, nereden başlamalıyım?
Üye olmadan sepetinize ürünleri atabilirsiniz ancak alışveriş için üye olmalısınız. Anasayfada sağ kolonda bulunan Üye Ol" linkiyle üyelik aşamalarını tamamlayıp alışverişinize başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sepetinizde bulunan ürün sayısını ve sepetinizin tutarını her sayfada, sağ kolonda görebilirsiniz. Sağ kolondaki "Sepetim" linkine tıklayıp sepette bulunan ürünleri ve bu ürünler için farklı ödeme seçeneklerini görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürün adedini değiştirebilmek için yeni adedi yazarak, "sepeti güncelle" butonuna, sepetinizi tamamen boşaltmak için "Sepeti boşalt" butonuna basınız. "Alışverişe Dön" butonuna basıp ana sayfaya dönerek yeni ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farklı ödeme seçeneği seçtiğiniz durumda birden fazla ürün siparişlerini ayrı ayrı onaylamanız gerekmektedir. Her bir onay sonrası bir sonraki ürün onaya sunulacaktır. Sepetinizi onaylayıp teslimat ve fatura adreslerinizi seçiniz. Lütfen fatura bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz. Fatura bilgileri kayıt sonrası değiştirilememektedir.

"Ödeme bilgilerim"i doldurup "Siparişi onayla" butonuna basınız. Siparişiniz alındığında "siparişiniz iletilmiştir" mesajı ekrana gelecektir. "Siparişiniz onaylandı" e-maili ile birlikte siparişiniz hazırlanacak ve teslimat adresinize gönderilecektir.

Döviz kurlarınız nasıl belirleniyor?

entarim.com 'da USD/Euro olarak görünen ürünlerin satış fiyatları, günlük Merkez Bankası Döviz Satış Kuru üzerinden hesaplanır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Ürün fiyatlarına KDV dahil değildir.

Taksitli ödemelerde vade farkı oranlarınız ve uygulamalar nelerdir?

Taksitli yapılan alışverişlerde Bankanın uygulamış olduğu vade fark oranları geçerlidir.

Ödeme seçenekleri nelerdir ?

Ödemeyi kredi kartınızla yapabilirsiniz! Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçiniz. Kredi kartı sahibinin ismini, kredi kartı numarasını ve güvenlik kodunu yazmalısınız (kredi kartının arka yüzündeki sayıların son 3 rakamı).
Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası, HSBC, FinansBank ve Fortis kredi kartları ile peşin ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye'de faaliyet gösteren diğer bankaların Visa/ Master Card kredi kartları ve sanal kartlarla peşin alışveriş yapabilirsiniz.
Bankaların sanal kartlarını peşin ödemelerinizde, sanal kredi kartlarını ise tüm ödemelerinizde kullanabilirsiniz.

Ödemeyi banka havalesiyle yapabilirsiniz! Banka hesap bilgilerimizin belirtilmiş olduğu linkteki hesap numaralarına HAVALE veya EFT yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, alıcı ismini ENTARİM olarak belirtiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz. 
İki iş günü içerisinde havaleniz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanır. İki iş günü içerisinde bankaya havalesi ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir.
Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir.
Not: havale işlemi manuel bir işlem olduğundan, siparişinizin teslimatına hız kazandırmak için havale işleminizin sonrasında "Havale Bildirim Formu" doldurarak sipariş departmanımızı bilgilendirmeyi lütfen unutmayın.

Ödemeyi kapıda nakit yapabilirsiniz! Kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanarak vermiş olduğunuz siparişinizin tutarını, siparişinizi getiren kargo görevlisine  nakit olarak yapabilirsiniz. Bu seçenekte kargo firmasının belirlemiş olduğu hizmet bedeli fiyata dahil edilecektir.
Ödemeyi kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz! Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde, sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin ödemesini kapıda kredi kartı yada banka kartınızla yapabilirsiniz. Kapıda kredi kartı ile ödemelerde taksit yapılmamaktadır. Bu seçenekte kargo firmasının belirlemiş olduğu hizmet bedeli fiyata dahil edilecektir.

Telefonla sipariş verebilirsiniz! Siparişlerinizi 0212 233 1237 numaralı telefonu arayarak verebilirsiniz.

Siparişim neden onaylanmadı? Ne yapmalıyım?

Siparişleriniz ilgili banka tarafından onaylanmaktadır. Kredi kartı bakiyeniz yetersiz veya internetten alışverişe kapalı ise farklı bir kredi kartı ile bir deneme daha yapabilir veya bankanızla irtibata geçebilirsiniz. Bankanız tarafından yapılan olası güvenlik sorgulamaları için bankanızdaki kayıtlarda güncel telefonlarınızın olması teslimat sürecini hızlandıracaktır.

Bu durum bankanızın onay kriterleri, kredi kartı limitiniz ve bankanızın güvenlik kurallarıyla ilgilidir. Bu konuyla ilgili bankanıza ulaşmak için aşağıdaki çağrı merkezi numaralarından faydalanabilirsiniz.
HSBC 444 0111 Akbank 444 2525 Garanti Bankası 444 0333 Yapı Kredi Bankası 444 0444 İş Bankası 444 0202 Fortis 444 0144 FinansBank 444 0900

Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizin iptalinde iade prosedürleri geçerlidir.

Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş onayladıktan sonra içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır.

Müşteri Satış Sözleşmesi nedir?

Müşteri Satış Sözleşmesi, 4822 no'lu "Tüketicinin korunması hakkındaki kanun" gereğince müşteri haklarını tanımlamak ve korumak amacıyla hazırlanmıştır. İlgili kanun gereği internet üzerinden alışveriş yapan müşterilerin bu sözleşmeyi elektronik ortamda onaylaması gerekmektedir. İlgili kanun gereği Müşteri Satış Sözleşmesi onaylanmadan entarim.com aracılığıyla alışveriş yapılamamaktadır.
Önemli ;
Maliye yasaları gereğince  Fatura Kesimi için Vergi Numarası  veya TC Kimlik Numarası istenmektedir.
Vergi Numarası  veya TC Kimlik Numarası hatalı verilmesinin  sorumluluğu  müşteriye aittir.

Entarim Online KatalogEntarim.Com G�venli Al��veri�Entarim.Com Mutlu M��teri
Design by Birnet Bilişim.
Entarim Hamile Giyim © 2019