İade, İptal ve Garanti Şartları

Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Ürün kutudan eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen  0212 233 1237 ‘u arayarak müşteri ilişkileri departmanımıza haber veriniz.

Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım?

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim almayınız.  Bu durumda lütfen  0212 233 1237 ‘u arayarak müşteri ilişkileri departmanımıza haber veriniz.

Ürün kırıksa ya da ambalaj hasarlıysa ne yapmalıyım?

Ürün kutudan kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen  0212 233 12 37 ‘u arayarak müşteri ilişkileri departmanımıza haber veriniz.

Ürün arızalıysa ne yapmalıyım?

entarim.com ’dan satın aldığınız ürününler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır. Entarim.com ‘a gönderdiğiniz ürünlerde tarafımızdan yetkili firmaya gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir.
Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin, hiçbir gerekçe göstermeden; teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkını var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı/sağlayıcıya ulaştığı tarihten itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?

entarim.com, ürün değişim ve iadelerinde 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul eder.
İnternet ve telefon ile yapılan satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 sayılı Tüketicinin Koruması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapabilmektedir.

Unutmayın, ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilecektir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız ve kutu içeriği, ambalajı zarar görmeden iletmeye çalışınız.

İade Kapsamı Dışındaki Ürünler; Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,..vs) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

Ürünü anlaşmalı kargo firmamız ile depo adresimize ulaştırdığınızda iade talebiniz değerlendirilerek işleme alınır. Bunu takip eden 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartınız/havale hesabınıza sipariş bedeliniz iade edilir.

 

 

Entarim Online KatalogEntarim.Com G�venli Al��veri�Entarim.Com Mutlu M��teri
Design by Birnet Bilişim.
Entarim Hamile Giyim © 2019